• Новак
ZEENING 3 ЕЕЗ Коса Клипови Банана Коса Канџи и Barrettes за Жени и Девојки Големи Клип за Дебела и Тенка Коса

ZEENING 3 ЕЕЗ Коса Клипови Банана Коса Канџи и Barrettes за Жени и Девојки Големи Клип за Дебела и Тенка Коса

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

3 различни модели кои се модерен и класичен.Направени од премиум акрилна смола и легури. 10 редови на забите бидете сигурни дека за да се одржи дебели или тенки влакна.Погодна за сите возрасти и прилики.Се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања. 3 PCS Коса Ноктот Банана Clips High квалитетен материјал Погоден за сите долга коса 3 различни модерни модели Силни извори.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат