• Новак
AnimeFiG 10Pcs Девојки Лак Шноли Бисер Коса Клипови Симпатична Коса Парче Прекрасна Headpiece Декоративни Коса Додатоци за Девојки Принцеза

AnimeFiG 10Pcs Девојки Лак Шноли Бисер Коса Клипови Симпатична Коса Парче Прекрасна Headpiece Декоративни Коса

DEN 445.44

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да ги испратите на убави и слатки деца или бебето девојки,тие ќе ги сакал.Многу деликатно и слатки,едноставно и убаво,лесно да се стави на и полетување.Обезбеди совршена коса додатоци за бебиња или девојки во секојдневниот живот или за одредени активности.Симпатична и роман дизајн го прави тоа практични и привлечни за децата.Направени од високо-крај материјали,трајни,убава и модерен.Description Are сте во потрага за симпатична коса додатоци за девојки Изберете го ова поставување на snap шноли за нив!Овие таписерии лак за коса клипови се многу убави,практичен и соодветен за деца,со еден прекрасен дизајн.Овие тока коса клипови се и практични и привлечни за децата.Карактеристики-Боја : Избрани боја-Материјал : Памук, лен-Size : За 4.5x3x2cm/1.77x1.18x0.79 inch Package Including10 x коса clips Ingredientscotton лен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

YAZILIND Едноставен Дизајн на Метални Легури Коса Клипови Стеги Поставите Жените Косата Клипови Додатоци Геометриски

Секој Нашиот производ е дизајниран и внимателно да ги произведува.и дефинитивно прави да изгледа повеќ

DEN 90.96