• Новак
2.6 Сјајна Црна Желка Коса Barrettes конска опашка француски Клипови Пластични Коса Клипови Пони Опашка Носителот Затворач Слајд Клипови за Тенка Коса

2.6 Сјајна Црна Желка Коса Barrettes конска опашка француски Клипови Пластични Коса Клипови Пони Опашка Носителот

DEN 187.20

Достапност
Достапно за нарачка

Силна удобно коса barrettes клип за тенка коса.Големина -2.6 инчи долго.Боја - класична црна, погоден за никаде.Останува во место во текот на целиот ден,а не да му наштети на вашата коса.Удобно - има фино коса врати многу убаво.Пакетот вклучува : 2 x коса клипови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

YAZILIND Едноставен Дизајн на Метални Легури Коса Клипови Стеги Поставите Жените Косата Клипови Додатоци Геометриски

Секој Нашиот производ е дизајниран и внимателно да ги произведува.и дефинитивно прави да изгледа повеќ

DEN 90.96