• Новак
PENYU Гроздобер Едноставна Headdress Headwear Женски Девојка корејски Стил Barrettes Жените Косата Клипови Коса Додатоци Лак Hairpin(Светлина Кафе)

PENYU Гроздобер Едноставна Headdress Headwear Женски Девојка корејски Стил Barrettes Жените Косата Клипови

DEN 1497.60

Достапност
Достапно за нарачка

Предмет тип : Коса Клип.Материјал : Акрил.Големина : за 6.2 х 1,5 см.Боја : беж,црна,светло кафе,темно кафе,кафе.Пакетот вклучува : 1pc Коса Клип.Предмет тип : Коса Clip Color : беж,црна,светло кафе,темно кафе,coffee Package вклучуваат : 1pc Коса Clip Size : за 6.2 cm x 1.5 cm Material : Acrylic Fine или Мода : Fashion Style : Симпатична/Romantic Occasion : Божиќ Партија,Свадба,Роденден,Годишнина,Секојдневно Wearing Style : Мода Sweet Item Тип : Hairwear.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат