• Новак
N-корејски бренд In Коса Клипови, Голема Ајкула Клипови, Капење Коса Клипови, Разни Видови на Коса Клипови На Задниот дел од Главата, Млади Девојки Омилени

N-корејски бренд In Коса Клипови, Голема Ајкула Клипови, Капење Коса Клипови, Разни Видови на Коса Клипови

DEN 777.60

Достапност
Достапно за нарачка

Косата клип е направен од PC пластични коса клип, која има силна флексибилност, издржливост и набитост, лесен за употреба и не е лесно да се оштети.Високо-квалитетни извори може да се осигурате дека вашиот убава коса е одржана на цврсто и да се одржува.Тоа е погоден за вас да се стави на и полетување, без повреда на вашата коса.Една големина е погоден за вас да се отстрани вашата коса од твоите раце.Исклучителен квалитет, не се лизга на зафат, ја држи косата во место и нема да се лизга или отскокнување исклучување.Косата клипови можат исто така да им се даде на вашите пријатели или семејството, како подароци.Тие се многу силни и се погодни за секојдневна или било какви посебни прилики.Различни бои и различни стилови се направи тоа лесно да одговара на вашата облека и да помогне во одржување на вашата коса уредно и направи да изгледаат повеќе домот.Моден дизајн пеперутка шема ноктот клип hairpin.Францускиот дизајнирани рачно изработени не се лизга не се лизга силна коса клип е погодна за дебели или тенки влакна.Многу погоден за создавање на едноставни фризури.Interlocking заби дизајн е погодна за сите фризури.Чувајте ја вашата коса безбедно и сигурно во место.Косата клип кој е доволно долго може да биде цврсто фиксирани, многу погодна за дебели, тенки, кадрава или права коса.Косата клипови може да ги исполни вашите различни потреби.Ова е исто така најдобриот Божиќен подарок за старешините и пријатели.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

YAZILIND Едноставен Дизајн на Метални Легури Коса Клипови Стеги Поставите Жените Косата Клипови Додатоци Геометриски

Секој Нашиот производ е дизајниран и внимателно да ги произведува.и дефинитивно прави да изгледа повеќ

DEN 90.96