• Новак
PULABO Лента Жените Bowknot Barrette Коса Fastener Коса Пребивање на Косата Клипови Лента на Црна Bowknot Коса за Прицврстување на Косата Клип за Жените Косата Украс Балет Коса Компл

PULABO Лента Жените Bowknot Barrette Коса Fastener Коса Пребивање на Косата Клипови Лента на Црна Bowknot Коса

DEN 2181.60

Достапност
Достапно за нарачка

Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.Ако имате било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас.Големина : 11.1 * 7,6 cm Материјал : Крпа.Убава голем лак балет пан за жените.Идеален за удобен и професионални хотел келнерка, воздух водителка, медицински сестри и банкари.Привлечна коса декорација за жените е погодна за сите типови на коса од тенки до дебели.Идеален за удобен и професионални хотел келнерка, воздух водителка, медицински сестри и банкари.Убава голем лак балет пан за women We почитува и негува секој клиент, ако имате било какви прашања дали пред или по нарачка, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ги направи сите разумни напори за снабдување со услуги што ги задоволуваат вашите потреби и барања.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

YAZILIND Едноставен Дизајн на Метални Легури Коса Клипови Стеги Поставите Жените Косата Клипови Додатоци Геометриски

Секој Нашиот производ е дизајниран и внимателно да ги произведува.и дефинитивно прави да изгледа повеќ

DEN 90.96