• Новак
Cobahom 6 Компјутери Duckbill Коса Клипови, Акрилна Смола Коса Клип Метал Патка Заби, Коса, Игли Шик Желка-Школка Коса Barrettes за Густа Коса(3 Бели + 3 Розова)

Cobahom 6 Компјутери Duckbill Коса Клипови, Акрилна Смола Коса Клип Метал Патка Заби, Коса, Игли Шик Желка-Школка

DEN 189.36

Достапност
Достапно за нарачка

Забите дизајн во голема мера може да се справи со што и дебели или тенки влакна, тие ќе се одржи цврсто без извлекување или оштетување на вашата коса.Широка Примена : Ајде да се олеснат со врвот јазол дека сите пакети на личноста.Тие не се повлече за коса или да наштети на вашиот скалп. 2 различни бои(3 Бели+3 Сино) вкупно за вашата различни секојдневно расположение, запознавање, или други потреби. - Тие се лесно да се стави на со една рака и задржете ја косата добро.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

2 парчиња Црна и Кафе Пластични Банана Вертикална Коса Ноктот Клипови Менгеме Риба Форма конска опашка Носителот

Пакет : 2 парчиња Црна и Кафе Пластични Банана Вертикална Коса Ноктот Клипови.Materisl : пластични Боја : црна

DEN 239.76

YAZILIND Едноставен Дизајн на Метални Легури Коса Клипови Стеги Поставите Жените Косата Клипови Додатоци Геометриски

Секој Нашиот производ е дизајниран и внимателно да ги произведува.и дефинитивно прави да изгледа повеќ�

DEN 90.96