• Новак
Wella Invigo Збогати клима уред 200ml

Wella Invigo Збогати клима уред 200ml

DEN 608.64

Достапност
Достапно за нарачка

Wella Invigo Збогати клима уред 200ml со goji бери веднаш moisturises сува или истакна коса за хранети коса полна со виталност.Со Nutri-Збогати Комплекс.Се применуваат на чиста, влажна коса и дистрибуира рамномерно.Исплакнете темелно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат