• Новак
Haniel Defender Шампон 300ml + Третман 300g

Haniel Defender Шампон 300ml + Третман 300g

DEN 1998.72

Достапност
Достапно за нарачка

Земја на потекло : Јапонија.Содржина : 300mlx2. Производ Големина (широчина X длабочина X височина) : 180mm X120m.Производ вовед конвенционалните шампон & третмани, покривање на површината на косата оштетени со слој агент и силициум агент, кој се создава псевдо-мазна чувство и лизгава чувствуваат, или од кои повеќето немаат ништо за да им помогне на меѓуклеточната липидите-Голема хранливи материи .Шампон за Третман на Haniel го активира внатрешни работи на косата, можете да го негуваме природна коса, која беше жив од внатре!Со изразување на електромагнетни сили (EMF), губење на оригинални здравство преку зголемување на неговата активна сила Тоа повторно станува држава.Оштетување на косата и навика косата исто така е третман што не вклучува убава коса ефект може да се реализира на два месеци!Грб систем полимер сјајна.Запознаени и со косата, косата на создавање на оригиналните природни работа, без оглед на косата текстура, и заврши на косата стил без проблеми.Суровини и компонента вода, laureth сулфат ЧАЈ, lauryl betaine, PEG-40 стеарат, DPG, BG, Isostearoyl млечна киселина Na cocoyl glutamic киселина ЧАЈ, цитохром Ц, cocamide ДЕА, јојоба масло, пченица микроб масло, guar Hidorokishipuropirutorimoniumu хлорид , glycolic distearate, СПС isostearate PEG-30 хидрогенизирани рицинус, cocoyl sarcosine Na polyquaternium-10, хлорид Na, лимонска киселина, phenoxyethanol, метил paraben, propyl paraben, мирис.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Навлажнувачки клима уред, Поправка Ѓумбир Косата Балсам 220ml Губење на Косата Третман на лице за Дома за Секојдневна

Поправка на Косата : Негување на косата балсам да се регенерира косата, подмладување на косата и да запо�

DEN 470.16

BBZUI Главата монтирани штитник за Лицето за Деца Обновливи Транспарентен Удобно Издржлив и Лесен За Чистење,Цртан

❤♛。◕‿◕。 Здраво пријатели,Добредојдовте на BBZUI.Услуги на клиентите е врвен приоритет во BBZUI.Задоволс�

DEN 479.76