• Новак
Hairseptic 8 Fl. Оз. Големина

Hairseptic 8 Fl. Оз. Големина

DEN 419.76

Достапност
Достапно за нарачка

Работи со кајгана, тонер, боја, боја, перм, и relaxer.Запира мрсна, красти, сува, и хемиски горење на косата.Длабоко продира чисти.Користете под перики за да се запре чешање - се однесува Само пред ставање на перика или hairpiece.Лулка Капа - Loosens start-up на вага и овозможува за отстранување со благ шампон дозволувајќи им на скалпот да се исцели * Нова Големина : 8 fl.оз.Работи чуда, без оглед на косата или скалпот состојба.Се применуваат за сув скалп и се остава на.Ќе не лента боја.Работи со : Кајгана, Тонери, Боја & Permanents Кора Тенка Коса, Сплит Завршува Мрсна Коса Оштетена Коса - Кршливи Косата - Сува Коса -Лулка Капа - Loosens start-up на вага и овозможува за отстранување со благ шампон дозволувајќи им на скалпот да се лекува.Користете под перики за да се запре чешање.* Новата Големина : 8 fl.оз.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

BBZUI Главата монтирани штитник за Лицето за Деца Обновливи Транспарентен Удобно Издржлив и Лесен За Чистење,Цртан

❤♛。◕‿◕。 Здраво пријатели,Добредојдовте на BBZUI.Услуги на клиентите е врвен приоритет во BBZUI.Задоволс

DEN 479.76

Навлажнувачки клима уред, Поправка Ѓумбир Косата Балсам 220ml Губење на Косата Третман на лице за Дома за Секојдневна

Поправка на Косата : Негување на косата балсам да се регенерира косата, подмладување на косата и да запо

DEN 470.16