• Новак
Suave Професионалци Интензивна Штета Поправка на средството за смекнување на косата 28 оз (Пакување од 2)

Suave Професионалци Интензивна Штета Поправка на средството за смекнување на косата 28 оз (Пакување од 2)

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Suave Професионалци Интензивна Штета Поправка клима уред го претвора вашиот видливо оштетена коса во здрав изглед, салон за убавина-мазна стил.Suave Професионалци Интензивна Штета шампон и балсам систем е салон докажано видливо да го поправи.Suave Професионалци Интензивна Штета Поправка формулата е збогатена со утврдените протеински комплекс на видно место поправка на оштетена коса, додека за заштита секој cuticle на косата, па косата rejuvenated, силен, здрав изглед.Системот помага да се испорача 95% повеќе помалку кршење од не-климатизација шампон.Косата Тип : Сите Типови Коса.Боја-бесплатно, алуминиум-бесплатно, paraben-free.Suave Професионалци Интензивна Штета Поправка клима уред го претвора вашиот видливо оштетена коса во здрав изглед, салон за убавина-мазна стил.Suave Професионалци Интензивна Штета шампон и балсам систем е салон докажано видливо да го поправи.Suave Професионалци Интензивна Штета Поправка формулата е збогатена со утврдените протеински комплекс на видно место поправка на оштетена коса, додека за заштита секој cuticle на косата, па косата rejuvenated, силен, здрав изглед.Системот помага да се испорача 95% повеќе помалку кршење од не-климатизација шампон.Косата Тип : Сите Типови Коса Здравје Факти : Боја-бесплатно, алуминиум-бесплатно, paraben-free Производ Форма : Крем Убавина Цел : Штета поправка Suave Професионалци Интензивна Штета Поправка на средството за смекнување на косата на видно место поправки и ја штити косата.Збогатен со утврдените протеини, комплексни Овој систем обезбедува 95% помалку кршење од не-климатизација шампон и балсам систем Овој шампон и балсам систем остава косата rejuvenated, силен, здрав изглед.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Навлажнувачки клима уред, Поправка Ѓумбир Косата Балсам 220ml Губење на Косата Третман на лице за Дома за Секојдневна

Поправка на Косата : Негување на косата балсам да се регенерира косата, подмладување на косата и да запо

DEN 470.16

BBZUI Главата монтирани штитник за Лицето за Деца Обновливи Транспарентен Удобно Издржлив и Лесен За Чистење,Цртан

❤♛。◕‿◕。 Здраво пријатели,Добредојдовте на BBZUI.Услуги на клиентите е врвен приоритет во BBZUI.Задоволс

DEN 479.76