• Новак
Milbong Џејми Lefranc третмани Свилен X Сјајна 1000g (рефил)

Milbong Џејми Lefranc третмани Свилен X Сјајна 1000g (рефил)

DEN 1560.00

Достапност
Достапно за нарачка

Производ Големина (широчина X длабочина X височина) : 170mm X180m.Земја на потекло : Јапонија.Содржина : 1000g.Не само да се мијат производ вовед, предмети за чистење на вашата коса од шампон.Да не се заплетка доволно да се мијат, тоа ќе се промени на чиста коса.Ела даде стап колаген, еластичноста на косата, косата е тешко испреплетени меки.Воспоставено cuticle надуени на коса во "коса оток Технологија", ресетирате од косата.Да се задржи на државата каде што потечени дури и по суво, не еден по еден коса е испреплетени, а се подобре до губење на квалитетот на Purpuric беше исполнет со вода.Завиткани во домот мирис, мирис на идејата дека сликата на чиста Peony, доведува до опаѓање на занишан да се исчисти.Milbong Џејми Lefranc третмани Свилен X Сјајна е, за оние кои сакаат да бидат повеќе сјајна коса.Мазна липидите се слични на cuticle компонента претставуваат лизга и Сјајни и киднапирање.Арома плус овошје и бели цвеќиња чувство гламурозна и свежи сочни Peony.Суровини и компонента вода, dimethicone, cetanol управува Riruto далечински бромид, tetra-октански киселина pentaerythrityl-stearyl алкохол, Amojimechiko-во-пропанол-carboxymethyl alanyl disulfide keratin (волна), quaternium -33 ?y - docosa lactone Isosuteria киселина Isosuteriaru-diethyl sebacate се Зголеми хип нафта и lauric киселина, сахароза lauryl betaine Zico Cosimo хлорид-Sutearutorimoniumukurorido-cyclopentasiloxane, dimethiconol ?БГ ?етанол ?ЗАСИЛУВАЧ ?etidronate, phenoxyethanol, мирис.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

BBZUI Главата монтирани штитник за Лицето за Деца Обновливи Транспарентен Удобно Издржлив и Лесен За Чистење,Цртан

❤♛。◕‿◕。 Здраво пријатели,Добредојдовте на BBZUI.Услуги на клиентите е врвен приоритет во BBZUI.Задоволс

DEN 479.76

Навлажнувачки клима уред, Поправка Ѓумбир Косата Балсам 220ml Губење на Косата Третман на лице за Дома за Секојдневна

Поправка на Косата : Негување на косата балсам да се регенерира косата, подмладување на косата и да запо

DEN 470.16