• Новак
EMD Millipore 8.00753.1000 Sebacic Киселина, 1 кг

EMD Millipore 8.00753.1000 Sebacic Киселина, 1 кг

DEN 2817.60

Достапност
Достапно за нарачка

Продавница подолу +30°C. 130 - 133 °C Точка на топење. 295 °C вриење точка.Земја на потекло : Кина.Sebacic киселина за синтеза.КУД 111-20-6, ЕК Број 203-845-5, хемиска формула HOOC(CH2)8 COOH.Синоними : Decanedioic киселина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат