• Новак
SAFAVIEH Детска Игра Куќа Колекција Hopscotch Машина Перат Расадник Playroom Спалната соба Област Килим, 6' 7 x 9', Сива/Розова

SAFAVIEH Детска Игра Куќа Колекција Hopscotch Машина Перат Расадник Playroom Спалната соба Област Килим, 6'

DEN 3078.24

Достапност
Достапно за нарачка

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. . [Дамка Отпорни Започне вашиот килим пребарување со Safavieh и да се истражуваат 100.000 производи денес.За мали до средината на големината на просторот за живеење, 5' x 8' килим прави соба изгледаат и се чувствуваат повеќе пространа.За среден - голем-димензии дневна соба, 8' x 10' или 9 x 12 обезбедува максимална удобност underfoot и додава дел и рамнотежа.За спалната соба, 5' x 8' килим е идеален за целосна или твин големина на кревет, а 8' x 10' или 9' x 12' килим работи добро со кралот или кралицата на големината на креветот.Користете 5 "x 8' правоаголна килим во помали јадење области со маса и 4 – 6 столици.Користете 8' x 10' или 9' x 12' килим во поголем јадење области со маса и 6 – 8 столчиња.Образовни и ангажирање, на Децата да Играат Куќа Колекција ги поттикнува децата да се во интеракција со својата жива подни облоги.Овие шарени килими се совршен додаток на playroom, градинка, или спалната соба за да се инсталира креативност.Направени со користење на трајни синтетичко предиво со латекс поддршка за дополнителна стабилност, овие дете и домашно милениче-friendly килими се дизајнирани да издржат живот е неочекувано мензи.Овие интерактивна површина тепих додадете боја и детска шарм на деца' спални соби и playrooms.Направени од високо перформанси предиво со не се лизга поддршка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Деца си Играат Килим Мат, Градски Сообраќај Автомобил Мапа на Патот за напред Playmat, Не се Лизга Деца Индексирање

Големина : 2.6 x 4 Метри, 4 x 5.2 Нозе, 4.6 x 6.6 Нозе, овој тепих е направен од висококвалитет 100% полиестер, што зна

DEN 1151.76

DETUM Мека Меки Килими 4 Метри Круг Виножито Килими за Девојки Соба, Кадифен Бушава Тепих за Детска Соба Оркестарот

Мека Шарен Килим : виножитото област килим има ултра мека на допир чувство бидејќи кадифени ткаенини по

DEN 527.76

Област Килим Не се Лизга Кат Мат Симпатична Зајаци Цвеќиња и Виножита во Цртан филм Стил Лесна Деца во Затворен

ТОПЛО ПОДАРОК : Топло и удобно килими се популарни.Чистење инструкции Многу пријателски за деца и домаш

DEN 1051.20

Повеќе Големина Игра Мат Розова Дрвја Стилски Бебе Игра Мат за Индексирање, Играње & Јога – Не се Лизга Ублажување

Средниот слој е направен од високогустина мемориска пена, кои можат ефикасно да го намали звукот на ста

DEN 1636.80