• Новак
Општа намена теписи во различни стилови, Свилен Меки Тепих Модерна Дома Декор Долга Бушава Килим Децата се Игра Душеци Троседот Живеење Спалната соба Ноќни Мат Бал

Општа намена теписи во различни стилови, Свилен Меки Тепих Модерна Дома Декор Долга Бушава Килим Децата се

DEN 2337.60

Достапност
Достапно за нарачка

И деликатна и густа, меки и удобни, не е лесно да се фрли на косата.Користење на модерното печатење и боење технологија, бојата е светла и убава.Одлично за играчка игра и одборот игри.Целокупната својата чисто, удобно, и лесен за одржување.Тоа може да се справи со секојдневните правосмукалка, без губење на било влакна.Може да се користи повеќе times Wipe нозете пред да влезат во вратата, а потоа го напушти прашина и ситници на вашиот body Simple стил, стилски дома, не само теписи, но, исто така, живот став дека ги почитува квалитетот на life Just лифт едниот крај и тресат да се исчисти некоја нечистотија или crumbs или остатоци.Тоа може да се справи со секојдневните правосмукалка, без губење на било влакна.Не-плетени точка пластични bottom NOTICE : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.СЕ ВРАЌА &ГАРАНЦИЈА : 1. Ние ќе ги провери објектот внимателно пред превозот. 2. Ако не сте задоволни со точка од која било причина, ве молиме контактирајте со нас.Ние или ќе ви испрати нова или враќање на пари, штом ќе примите врати објектот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Деца си Играат Килим Мат, Градски Сообраќај Автомобил Мапа на Патот за напред Playmat, Не се Лизга Деца Индексирање

Големина : 2.6 x 4 Метри, 4 x 5.2 Нозе, 4.6 x 6.6 Нозе, овој тепих е направен од висококвалитет 100% полиестер, што зна

DEN 1151.76

Област Килим Не се Лизга Кат Мат Симпатична Зајаци Цвеќиња и Виножита во Цртан филм Стил Лесна Деца во Затворен

ТОПЛО ПОДАРОК : Топло и удобно килими се популарни.Чистење инструкции Многу пријателски за деца и домаш

DEN 1051.20