• Новак
erddcbb Деца на Тепих,Нежен Симпатична Љубов Мечка Печати Животински Модел Спалната соба Кат Килими, Деца Дневна Соба Тепих, Затворен Спалната соба Килими во бебе соба

erddcbb Деца на Тепих,Нежен Симпатична Љубов Мечка Печати Животински Модел Спалната соба Кат Килими, Деца Дневна

DEN 3575.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ве молиме обидете се да го рака мие или избрише чиста, тоа е повеќето пригоден начин со минимални напори.Може да се утврдат за дремка, читање книга ,или да го стави во вашата спална соба,толку долго како што можете да замислите.Убава боја и супер мека на допир чувство, направи простор изгледа жив и добредојде,дозволете вашите деца и бебе повеќе удобен и топол, кога тие играат на подот.Кога вашето мало бебе е игра на теренот, на детето тепих може да се заштити него/неа од повреда и да се заштити вашиот под од гребење.Избегнување на директно контактирајте со ладна подот, да ги задржи на вас и на вашите членови на семејството да се загрее.Меки и Удобни кога нозете чекор на тоа.Применливи Сцена : Дома декор килими,затворен вратата мат,спална соба килими,дневна соба килими,децата се игра мат,трпезарија килим,седи декор,студија соба мат,кујна душеци,јога мат,Дома Декорација тепих, било предучилишните установи, детски градинки, основно училиште, дневните или вашиот град библиотека.Лесно да се Тркалаат до кога тие не се во употреба, тоа може да го продолжи својот животен век.-Еден Неврзан Тепих.ЛЕСНО ДА СЕ ЧИСТИ.Една мат за различни користи!-Користат во дневната соба.Чистење и Нега : Прашина и нечистотија на површината може да биде отстранета лесно.Супер фини влакна може да биде adsorbing мали прашина во воздухот, погодна за спалната соба,дневна соба,кревет,учење,итн.Ако имате плочки или тврдо дрво подови во вашиот дом, со овој тепих ќе биде вашиот најдобар избор.Меки и Удобни : Ова е многу убаво Цртан филм за деца спалната соба килим, совршен за вашето момче или девојка соба.Нашите тепих се дебели доволно да ги задржи надвор од влага на подот,па ве молиме да се чувствуваат комотно и да ги споделите вашето бебе игра на нашиот згусне мат и да уживате во одлично време со вашето бебе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Симпатична Круг Област Килим Црвена Ѕвезда Морнарица Детска Соба бебе соба Оркестарот Килим, Бебе Мека Индексирање

Постојат три димензии : дијаметар на 27.6 ВО, 31.5 ВО, 39.4 ВО (70cm, 80см, 100cm).Кожатаfriendly и удобен : висока густина п

DEN 455.76

Повеќе Големина Игра Мат Розова Дрвја Стилски Бебе Игра Мат за Индексирање, Играње & Јога – Не се Лизга Ублажување

Средниот слој е направен од високогустина мемориска пена, кои можат ефикасно да го намали звукот на ста

DEN 1636.80

Деца си Играат Килим Мат, Градски Сообраќај Автомобил Мапа на Патот за напред Playmat, Не се Лизга Деца Индексирање

Големина : 2.6 x 4 Метри, 4 x 5.2 Нозе, 4.6 x 6.6 Нозе, овој тепих е направен од висококвалитет 100% полиестер, што зна

DEN 1151.76

Област Килим Не се Лизга Кат Мат Симпатична Зајаци Цвеќиња и Виножита во Цртан филм Стил Лесна Деца во Затворен

ТОПЛО ПОДАРОК : Топло и удобно килими се популарни.Чистење инструкции Многу пријателски за деца и домаш

DEN 1051.20