• Новак
Хајнц Ketchup Еден Служат Пакети (0.3 оз Пакети, Пакување од 200)

Хајнц Ketchup Еден Служат Пакети (0.3 оз Пакети, Пакување од 200)

DEN 2292.00

Достапност
Достапно за нарачка

Америка Омилен Ketchup е совршен комплимент за француски помфрит, топли кучиња, хамбургери и многу повеќе!.Доаѓа од свежо вино-зрела домати и специјална мешавина на зачини.Има еден густ и богат вкус.ХАЈНЦ ДОМАТИ KETCHUP е #1 за продажба на апарати за домаќинство ketchup бренд.На домати во секој производ доаѓаат од Хајнц семиња и се одгледуваат од страна на земјоделците што знаете и им верувате.Резултатот е вкусна ketchup направени од само firmest, juiciest, најсвеж домати.Да ја искористам оваа вкусна condiment on-the-go со нашите удобен и преносливо еден служат пакет!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат