• Новак
Хајнц Домати Ketchup со Jalapeno 14oz Шишиња (Пакување од 3)

Хајнц Домати Ketchup со Jalapeno 14oz Шишиња (Пакување од 3)

DEN 394.56

Достапност
Достапно за нарачка

14 оз.шише на Хајнц Jalapeno Домати Ketchup.Хајнц Jalapeno Домати Ketchup е дебел & богата ketchup вашето семејство сака со зачинета пресврт.Домати ketchup помеша со вистински jalapeno.Лесно да се притисне шише кечап прави служат чисти и лесно.Ketchup со jalapeno нема глутен.Одличен удар на било оброк.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат