• Новак
9 Пакет за Еднократна употреба Торба Компатибилен со Занатски 10-14 Галон Продавница Vacuums (9066200), Дел# VF2002 Тип С, со KEEPOW

9 Пакет за Еднократна употреба Торба Компатибилен со Занатски 10-14 Галон Продавница Vacuums (9066200), Дел

DEN 575.76

Достапност
Достапно за нарачка

Компатибилен со : Расположливиот Филтер Вреќа е Компатибилен со Занатски 10-14 Галон правосмукалка (не се компатибилни со Ridgid Вакуум).Совети : 24 Часа онлајн услуга.Било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Компатибилен со : одговара за Занатски 10-14 Галон правосмукалка Пакет : 8 * за Еднократна употреба Филтер Кеса.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат