• Новак
Petmolico Куче Измет Торба Носителот Поводник Прилог, Куче Отпад Торба Фармацевт Zippered Торбичка, Одговара на Било Куче Поводник, Вклучува Слободен Тек на Куче Кеси, Изме?

Petmolico Куче Измет Торба Носителот Поводник Прилог, Куче Отпад Торба Фармацевт Zippered Торбичка, Одговара

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

2 Пакет Куче Измет Торба Носители, Преносни додатоци, чувајте се тркалаат на стандардот милениче измет кеси, исто така, чувајте го клучот, пари, кредитни картички, домашни миленичиња третира за да се додаде.Пакет се вклучени : .На лесни куче измет торба фармацевт лесно обезбедува стан на било куче поводник или употреба на метални копче за да го закачите на вашето куче¡s јака или подигнат.Куче измет торба фармацевт и домашно милениче измет кеси се на совршен натпревар, Совршен за вашата прошетки, работи, и скокање со твоите pup. 2x ролни од куче отпад кеси.Се повлече од измет торба без проблеми и лесно, една по една;.Екстра простор за клучеви или мали третира;.Ова куче отпад торба фармацевт торбичка е совршен подарок за вашето домашно милениче отворено activies.Лесен за употреба, заштеда на време и нерви со едноставно влечење на вашиот следен кученце измет торба од безбедна носител на право кога ви треба најмногу.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат