• Новак
Во центарот на градот Милениче Снабдување Расположливиот Пелена Рефил Кеси со Слободни Фармацевт, Unscented

Во центарот на градот Милениче Снабдување Расположливиот Пелена Рефил Кеси со Слободни Фармацевт, Unscented

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

180 Силен Квалитет Пелена Отпад Кеси - Leak-доказ. 9 ролни, 20 кеси по тркалаат + БЕСПЛАТНО Фармацевт.Секоја торба е означен на перфорација за лесно одвојувањето.Боја : РОЗОВА - Кеси се unscented.Големи торби, Големина : 12.5" x 8.5".Силен квалитет пелена располагање кеси.Многу лесно да се отвори, на секоја кеса е означен на перфорација за лесно раздвојување, не се бореа за тоа каде да се солза следната торба.Загарантирана да биде Течење-доказ.Компатибилен со повеќето пелена торба точење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат