• Новак
Handipet Handiscoop biodegradable миризливи куче вреќи отпад (Пакување од 80)

Handipet Handiscoop biodegradable миризливи куче вреќи отпад (Пакување од 80)

DEN 74.64

Достапност
Достапно за нарачка

Biodegradable. 80 Големи силна миризливи кеси.Официјалниот Хендикеп голема Торба за раце за да ја.Совршено се вклопуваат за употреба со Нанесе & Handi Reach Pooper Scooper.Опис на производот 80 Миризливи големи био degradable Кеси совршен за Хендикеп или раце.Biodegradable. 80 Големи силна миризливи кеси.Официјалниот Хендикеп голема Торба за раце за да ја.Совршено се вклопуваат за употреба со Нанесе & Handi Reach Pooper Scooper.Совршено се вклопуваат за употреба со Нанесе & Handi Reach Pooper Scooper Сет Содржи : 1 x Кутија на Handi Bags (80 вреќи).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат