• Новак
Најдобар Пет Материјали Куче Измет Вреќи за Отпад Одбие Расчистување, Песот се Тркалаат Замена за Надворешна Куче Одење и Патување, Течење Доказ и Отпорни на Абење,

Најдобар Пет Материјали Куче Измет Вреќи за Отпад Одбие Расчистување, Песот се Тркалаат Замена за Надворешна

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Контакт Информации за производителот https : //www.Така што getto фрли вашето домашно милениче отпад без уништување на животната средина. - Миризливи со јасмин мирис кој ја чува мирис во заливот.МАСКА ХАОС : Нема повеќе cringing во одвратност.Оди напред, се тешки-должност измет кеси дека може да се фрли вина-слободни.Тоа го скратува животот на нашите кеси на крајот на својот корисен живот, кога тој завршува во отворена средина.Еве повеќе причини ќе loe овие силни измет торби : - Направени со 15 microns-густа пластика за поголема сила. - Добро запечатени шевовите се спречи кеси од расцепен.Така ќе го добиете да го исчистите нередот многу побрзо. Големина на 13 (L) x 9 (H) за да се справи со измет од сите раси.Нетранспарентно, миризливи, и убаво дизајниран, овие кученце кеси за измет направи подигање по четири нозе пријател помалку од кошмар.com ; 888-777-0553 Дали шеташ вашето куче целиот блок или подигање по нив кога си ужива на ден во парк куче, треба измет кеси што нема да солза, rip, или нека сите знаат дека имаш големо изненадување во таму. - На нетранспарентно дизајн маски содржината на кеси.Нашите тешки-должност куќи КЕСИ за измет се направена од екстра-густа пластика со солза-отпорни шевовите.Кликнете "Додај во Кошничката" сега и да почне со подигање на вашиот pup е измет со доверба!.ЛЕСНО да се ОДДЕЛАТ И ДА се ОТВОРИ : Висок квалитет на перфорации се направи одвојување на biodegradable измет кеси бриз.Тоа е причината зошто ние го создал Кучето Измет Кеси кои се силен, издржлив, лесно миризливи, и само право големина за да ги собереш оние poops – без разлика колку е големо (или мало) вашето куче може да биде.com/ ;e-mail : [email protected].Се вративме на цртање одбор и создадена од екстра-б течење-доказ кеси направени со користење на специјална состојка. - Тие ви остави доволно простор на врвот за да се создаде една шајка.ГОЛЕМИНА САМО ПРАВО : Мерење 13" (L) x 9" (Ч), на пет измет кеси се доволно големи за да се справи со најголемите на депозити.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Куче Измет Кеси расчистување Торба Фармацевт Коска Форма Отворено мала Тежина Отпад Торба Кутија со Пластична

✅ ЕКОПРИЈАТЕЛСКИ Compostable измет кеси за кучиња се направени од biodegradable & compostable полимерни материјали, кој �

DEN 527.76