• Новак
1/3/5/10pcs 200ml Преносни Пластични Јасно Спреј Шише, Чистење Празни Активирањето, Празни Спреј Шише, Спреј Шише Парфем, Транспарентни Козметички Контејнери

1/3/5/10pcs 200ml Преносни Пластични Јасно Спреј Шише, Чистење Празни Активирањето, Празни Спреј Шише, Спреј

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

Лесен и компактен, лесен за носење.Со ергономски зафат активирањето на главата што одговара на страна да се направи лифтинг и користење на полесно.Одлично да се користи со вода, различни chemiclas и чистење решенија.Погоден за микро пејзаж цвеќиња, навлажнувачки, коса, итн.Притиснете го копчето за контрола предизвика нежно, водата магла ќе млаз, и водата магла ќе биде многу добро.Опис : Лесен и компактен, лесен за carry With ергономски зафат активирањето на главата што одговара на страна да се направи лифтинг и користење на easier Great да се користи со вода, различни chemiclas и чистење solutions Suitable за микро пејзаж цвеќиња, навлажнувачки, коса, etc Press контрола предизвика нежно, водата магла ќе млаз, и водата магла ќе биде многу fine Precautions : 1. Не мие со четка или абразивен прав;2. Не се прелива силен детергент директно на производот за да се спречи производ од се corroded;3. Не се применуваат силни влијанија на производот или поставете го во близина на оган извор, така што нема да предизвика деформација на производот; шише е направен од домашно МИЛЕНИЧЕ, не го стави течности со температура над 60 целзиусови степени.4. Ве молиме да се мијат пред употреба, по чистење, исушете со мека крпа или воздух dry Specifications : Капацитет : 200 ml Material : Пластика (PET шише тело + PP sprayer главата)Големина : околу 18.6x5. 6cm Included : Избор 1 : 1pcs x Спреј bottle Choice 2 : 3pcs x Спреј bottle Choice 3 : 5pcs x Спреј bottle Choice 4 : 10pcs x Спреј шише.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат