• Новак
WOIWO 4 ПАРЧИЊА 5G Двоен Слој Крем PP Матирано Пластични Пакет Козметички Лосион Шише Маска Кутија

WOIWO 4 ПАРЧИЊА 5G Двоен Слој Крем PP Матирано Пластични Пакет Козметички Лосион Шише Маска Кутија

DEN 163.20

Достапност
Достапно за нарачка

100% сосема нов и висок квалитет.Спецификација за производ : 5 ml;Примена : масажа крем, крем, филм, во прав, масло, крем, лосион и други козметика, исто така, може да се впие маска хартија;Топло потсетување : ве молам не пакет висока температура, киселина, алкално предмети, не се впие во врела вода, па како да се избегне деформација.Избирање на висок квалитет на нови PP материјал, задебелена дизајн, носат-отпорни, и издржливи.Задебелена материјал, силни и издржливи без деформација.Казна заврши, матирано текстура, мазна внатрешна ѕид без брус.Завртка дизајн, тесни завртка во шише устата, добра запечатување, да се спречи истекување.Производ материјал : ПП bottle Product спецификација : 5 ml Application : масажа крем, крем, филм, во прав, масло, крем, лосион и други козметика, исто така, може да се впие маска paper Warm потсетување : ве молам не пакет висока температура, киселина, алкално предмети, не се впие во врела вода, па како да се избегне деформација.

Спецификацијата

5 ml;Application:
massage cream, cream, film, powder, oil cream, lotion and other cosmetics, can also soak mask paper;Warm reminder

Со стоката дадена додека купуваат