• Новак
4 Парчиња Празни Усна Сјај Цевки за Обновливи Усна Сјај Контејнери сладолед во Облик на Усните Сјај Цевка 8 ml Празни Refillable Усни Сјај Шишиња DIY Козметика Кармин Конте?

4 Парчиња Празни Усна Сјај Цевки за Обновливи Усна Сјај Контејнери сладолед во Облик на Усните Сјај Цевка 8

DEN 1641.60

Достапност
Достапно за нарачка

Изработен од квалитетни пластични, добра запечатување, трајни, еднократно, можете да го користите за долго време.Големина : 2.68*1.26 инчен(68*32 mm); Боја : розева.Лесен за употреба и пополнување, мала тежина и преносни да се носат, може да се стави во паричникот, џеб,козметички торба, чанти, итн.Дизајн со сладолед облик, симпатична и креативни, широко се користи за содржат усна стап, усна глазура, усна масло, трепките раст течност, усна сјај, DIY усна сјај, лосион, етерични масла, итн.Погоден за канцеларија, дома, на патување, секојдневна употреба, комерцијална примерок екранот и така натаму.Тоа е добар подарок за семејството, пријател, колега, девојка, сопруга, љубовница, итн.Пакетот вклучува : 4 Парчиња Празни Усна Сјај Цевки●Направени од квалитетни пластични, добра запечатување, трајни, еднократно, можете да го користите за долго време.●Големина : 2.68*1.26 инчен(68*32 mm); Боја : розова●Лесен за употреба и пополнување, мала тежина и преносни да се носат, може да се стави во паричникот, џеб,козметички торба, чанти, итн.●Погоден за канцеларија, дома, на патување, секојдневна употреба, комерцијална примерок екранот и така натаму.Тоа е добар подарок за семејството, пријател, колега, девојка, сопруга, љубовница, итн.●Напомена : 1.Поради причината на светлината и на екранот, бојата може да има мала разлика.Ова е неизбежна, ве молиме разбирање!2.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат