• Новак
ericotry 6pcs 150ml/5oz Јасно Пластика Козметички Мека Цевки Празни Стискаш Шишиња со Флип Капа Refillable Шминка Контејнери Преносни Козметика Патување во Собата за Девојки, Жен

ericotry 6pcs 150ml/5oz Јасно Пластика Козметички Мека Цевки Празни Стискаш Шишиња со Флип Капа Refillable

DEN 318.48

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : ПП Боја : Clear; Капацитет : 150ml; Големина : 145mm*47mm/5.7*1.85 (Вкупна Висина*Дијаметар); Пакет : 6pcs.Програмот за шише е прилично здрав уште малку флексибилни, leakproof, што е добро за туристички цели.Кога капакот е unscrewed, бидејќи отворањето е голем, тоа е лесно да се рефил, и тоа е лесно да се притисне последните beautyproduct да се осигура дека тоа не е залудно потрошени.Овие мека цевки се, совршен за чување на чистење, шминка, око сенки, телото крем, усна balms, тонери, се соочуваат со креми, масти и други убавина сида.Овие squeezable патување контејнери се совршен за патување шампон, клима уред, телото се мијат.Материјал : ПП&HDPEColor : Clear Capacity : 150ml Size : 145mm*47mm/5.7*1.85 (Вкупна Висина*Дијаметар)Пакет : 6pcs Made на високо квалитетни пластични, тоа е прилично цврсти, трајни и leakproof.Погоден за чување на чистење, шминка, око сенки, телото крем, усна balms, тонери, се соочуваат со креми, масти и други убавина сида.Лесен и пренослив, лесно да се носат.Совршен за патување и секојдневна употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат