• Новак
Тејлор на Старите Обврзници Улица Eton College Келн, 3.38-Унца (06014)

Тејлор на Старите Обврзници Улица Eton College Келн, 3.38-Унца (06014)

DEN 1006.32

Достапност
Достапно за нарачка

Г-дин Тејлор Келн е машки мирис во комбинација со astringent.Англиски Јазик Класична.Големина 100 ml.Направени во Англија.Тејлор на Старите Обврзници Улица Eton College колекција келн.Инспириран од традицијата на Eton, Англија е главен колеџ, на член на кралското семејство и на аристократијата, и посебно формулирани за својата Господа, оваа колекција не поседува свеж invigorating мирис комбинирање на пенливи цитрус масла со богата вуди нијанси да плени сетилата на младите и млади во срцето.Вистински Џентлмен е дискретно fragranced келн.Се пренесува од генерација на генерација во Тејлор традиција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат