• Новак
EastWest Произведувачи, Sportsman, Келн Спреј за Мажите, Премија Мирис, 3.4 оз

EastWest Произведувачи, Sportsman, Келн Спреј за Мажите, Премија Мирис, 3.4 оз

DEN 626.40

Достапност
Достапно за нарачка

Свежи како на отворено : Чувствуваат invigoration на traversing голема надвор насекаде со солиден мирис совршен за вистински sportsman.Стимулира вашите сетила : ги искористи авантура со питу белешки од борови и црвена глина, заедно со кожа, кремен камен и мошус.Солиден класичен : Нашата келн е погоден за секојдневна облека, од утра на реката за да се ноќ на градот.Одличен подарок : Завиткани во памук патување отпуштите и доставени во дрвена кутија за складирање за вистински премиум чувство.East West Произведувачи : Посветена на волшебна дами и господа, со квалитетни производи, изработени во мали серии со домашните практики за вистински Јужниот дел на автентичноста.Без разлика дали тоа е наутро на реката, еден ден во канцеларија или на ноќта на градот, вистински sportsman е секогаш на лов.Sportsman келн е дизајниран за да ги надополни оние господа кои ја преземе авантура на големо на отворено.Еден солиден мирис со ноти на кожа, мошус, кремен камен, глина-црвеница и борови.Sportsman, прскање на авантура.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат