• Новак
MRFX Отворено Водоотпорен Акрилик Абажур Балкон Тревник Подот Светилка Пејзаж Колона Главата Светилка Црна E27 Колона Светилка Тревник Светилка Модерен Минималисти?

MRFX Отворено Водоотпорен Акрилик Абажур Балкон Тревник Подот Светилка Пејзаж Колона Главата Светилка Црна

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

★Користење на увезената висока јачина на PC абажур, на светлина е до 95%, не-токсични, не-загадувачките, отпорни на топлина и не бледнее. ★Светилка тело се умре-излиени од целиот, без лемење точка, висока температура на печење третман, силни и издржливи, анти- ' рѓа и анти-корозија, и ефикасен товарот. ★Светилка усвојува E27 меѓународни општи керамички светилка главата, внатрешниот бакар завртка, отпорност на корозија, висока и ниска температура отпор, и може да се користи блескаво светилка, заштеда на енергија светилка, ДОВЕДЕ до тоа и други извори на светлина. ★ Традиционалните Викторија отворено бурна гроздобер ретро stig главата светла се идеални за употреба како за безбедност светла и може да го осветлите градини, патеки, тераси, гаражи, patios, тремови и приоди за автомобили или имот влезовите. ★ Услугата : Доколку имате било какви прашања во врска со нашите производи или нарачки, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе бидеме среќни да ви помогне, и ќе одговори во рок од 24 часа.Бренд Име : MRFXProduct Тип : Колона Главата Light Material : алуминиум, PCProcess : висока температура на печење, welding Small димензии : Висина : 20 cm Side должина : 15 cmlarge димензии : Висина : 27 cm Side должина : 22 cm Colour : Black Light извор : E27 Number на извори на светлина : 1 (не се вклучени)извор на Светлина тип : блескаво светилка, заштеда на енергија светилка, ПРЕДВОДЕНА lamp Voltage : 90 V~240 V (inclusive)Моќност : 10 W-40 W (вклучени)Зрачење област : 8m2-20m2 Product карактеристики : водоотпорен, рѓа-доказ, висока температура отпор.Стил : модерна simplicity Scope на примена : градини, courtyards, паркови, ходници, manors, отворено, итн.Патентирана монтирање на комплет и CE заверена и полесно да се инсталира.Пакет се Вклучени : 1 * задни светла (не сијалица).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Издржливи Подот Светилка Подот Светилка Подот Светилка Дневна Соба И Спалната Соба Ноќни Ламби Модерна Едноставна

● Дизајн инспирација : совршена комбинација на технологијата и уметноста и модата, совршен соба декора

DEN 2013.60

Hykolity Традиционалните Замав Рака на Подот Светилка, Класична Светилка со Проширување на Арм, Мека Овес Светилка

Овој кат светилка има класичен дизајн и совршено се вклопува во секоја соба од современите со традицион

DEN 959.76

Кат Светилка за Модерната Мода Лили Кафе на Маса, на Подот светилка Практични Дневна Соба и Спалната соба Едноставна

Лесно да го инсталирате, нема да се олабави, по инсталацијата, и тоа може да се премести лесно.Тоа може да

DEN 10679.76

ZJZTD Подот Светилка Нордиските Ковано Железо Подот Светилка Дневна Соба Студија Спалната соба Едноставна Подот

Материјал : висококрај атмосфера на дискот база моменти на вашиот вкус на животот.Моќност : 3 W (inclusive) 40 W (i

DEN 1588.80

Тифани Подот Светилка 16- Тифани Европски Стил Високо-Одделение Грозје Цвет Подот Светилка Чист Бакар Вертикална

Се обрне внимание на сликите ги покажуваат различни статус ( on и off ).2 кг Бруто тежина : 12.Ако не можете да

DEN 1336.80