• Новак
KAIKEA Тревник Светилка Сончева Колона Главата Светилка Јапонски Градина Вила Подот Светилка за Отворен Rainproof Сместување Двор Пејзаж Светилка

KAIKEA Тревник Светилка Сончева Колона Главата Светилка Јапонски Градина Вила Подот Светилка за Отворен Rainproof

DEN 1571.28

Достапност
Достапно за нарачка

Користете сценарио : Едноставен дизајн, се создаде прекрасен нов изглед, и ќе ги инспирира да се создаде твојот сон двор стил, погодна за отворен градини, патеки, тераси, гаражи, courtyards, тремови, приоди за автомобили, дворови, паркови, многу погодна за двор декорација.Нашите производи се подложени на строги проверки.Инсталација : процесот На инсталација е многу едноставна, вклучувајќи ги и сите инсталација на хардвер додатоци, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.2 (V)Сонце време : 6-8 (h)Димензии : 153*153*143 (mm)Цел : lighting Type : Сончевата Градина Light Products вклучуваат : светилка тело * 1 (не вклучувајќи светилка извор)Поради меѓународните логистички причини, овој производ не содржи извор на светлина, ве молиме да се разбере.По-продажбата на услугата : Ние обезбедуваме 1 година гаранција.Дизајн и употреба : светло од мрак до утро, соларни уличното осветлување е програмиран за автоматски да се вклучи кога сонцето оди надолу за лесно ракување.Сопственикот ажурирања на нови производи секој ден, ве молиме да обрнете внимание!Заштита ниво : IP65 Light код тип : LEDRated моќ : помалку од 5 (W)Напон : 1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Hykolity Традиционалните Замав Рака на Подот Светилка, Класична Светилка со Проширување на Арм, Мека Овес Светилка

Овој кат светилка има класичен дизајн и совршено се вклопува во секоја соба од современите со традицион

DEN 959.76

Тифани Подот Светилка 16- Тифани Европски Стил Високо-Одделение Грозје Цвет Подот Светилка Чист Бакар Вертикална

Се обрне внимание на сликите ги покажуваат различни статус ( on и off ).2 кг Бруто тежина : 12.Ако не можете да �

DEN 1336.80