• Новак
YUXINYAN Подот Светилка Кристал Кат LampStanding Кат Светла WithAdjustable Читање Светлина за Спалната соба Дневна Соба, Библиотека, Канцеларија Затворен Пол Uplight за Спалната соба ?

YUXINYAN Подот Светилка Кристал Кат LampStanding Кат Светла WithAdjustable Читање Светлина за Спалната соба

DEN 21951.36

Достапност
Достапно за нарачка

Добредојдени да ги споделат и повратни информации да ви обезбеди подобри услуги и производи.Име на производ : подот lamp Product материјал : железо + керамички + crystal Applicable предмети : спална соба, студија соба, дневна соба, балкон, деца, итн.answer : ___________________________ note : 1. Производ фотографии не се вклучени производи, освен производите.Насочен и Отсјај-Слободен Светлина : На запалени површината може да се ротира преку 350 степени и поместување на секој агол помеѓу директно до, и скоро паралелно на подот.прашува : 1.На 69inch/175cm висина и tiltable врвот направи тоа лесно да се избегне отсјај од запалени површината. Горенаведените податоци за повикување само, големината е прирачник за мерење, грешка е 1-3 cm, ве молиме овозможи, ви благодарам.ако ви се допаѓа други модели, ве молиме да пребарувате по себе од нашата продавница или побарате од нас линкот . Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има голем број на производи за вашиот референца, логистика, општо земено, ние ќе брод во рок од 7-10 дена, а се проценува дека времето за испорака е 15-25 дена.Светилка обезбедува голема дифузна светлина кога сте на камерата за далечински состаноци.Долниот одржување и замена на трошоците, целосно се заштедат пари и енергија. Пред купување, ве молиме проверете боја и големина.Совети : НЕКОИ светилки не вклучувајќи светилки, ќе треба да се купи светилки посебна благодарност.350 ротација може да се прилагоди било кој агол треба тоа да се направи светлина ви одговара. Ве молиме проверете ја големината и бојата на објектот внимателно пред бу.Одлична Декорација:светилка е толку модерна што совршено се совпаѓа со вашиот мебел. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе се реши овој проблем што е можно побрзо.Долгорочна употреба, ќе топлината како што е составена од акрилни материјали.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Индустриски Подот Светилка 3 Боја Температури, Dimmable Високи Стои Светлина за Дневна Соба, Спална соба, Канцеларија,

Three12 W LED Светло Извонредна светла лежат во 90° вертикална одделно на дрвото светилка.Мултиглавата дизај�

DEN 1583.76

Тифани Подот Светилка 16- Тифани Европски Стил Високо-Одделение Грозје Цвет Подот Светилка Чист Бакар Вертикална

Се обрне внимание на сликите ги покажуваат различни статус ( on и off ).2 кг Бруто тежина : 12.Ако не можете да �

DEN 1336.80

Тифани Бронзена Боја База на Подот Светилка 16- Тифани Европски Стил Високо-Одделение Сина Барок Папагал Стакло

На абажур е направен од вистински калај spliced обоени стакло, и на база на смола е опремен со бронза металн�

DEN 2260.80

ZJZTD Подот Светилка Нордиските Ковано Железо Подот Светилка Дневна Соба Студија Спалната соба Едноставна Подот

Материјал : висококрај атмосфера на дискот база моменти на вашиот вкус на животот.Моќност : 3 W (inclusive) 40 W (i

DEN 1588.80

Кат Светилка за Модерната Мода Лили Кафе на Маса, на Подот светилка Практични Дневна Соба и Спалната соба Едноставна

Лесно да го инсталирате, нема да се олабави, по инсталацијата, и тоа може да се премести лесно.Тоа може да

DEN 10679.76

Кат Светилка LED Луксузни Пердув Подот светилка за Дневна Соба Дома Декорација Кат Светлина (Боја на каросеријата

Тенок и не заземаат простор, лесно да се инсталира и лесно да се движите.тоа се многу погодни за читање с�

DEN 1185.60

Кат светилка Ретро Дневна Соба Европски Стил на Подот светилка, Кат светилка за во Дневна Соба Топло Класичната

Окоfriendly LED панел : уживајте во униформа Треперење бесплатно светлосен зрак кој нема да замор твоите очи,

DEN 1065.60