• Новак
1 Светлината Мат Бела Подот Светилка

1 Светлината Мат Бела Подот Светилка

DEN 8640.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Мат Бела.LED Компатибилни.Dimmable. 1 Година Гаранција.Дневна Соба, Foyer или Салата.Преодни Една Светлина Подот Светилка од Мејн колекција во Мат Бела завршница , 20.00 инчи,.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Кат Светилка LED Луксузни Пердув Подот светилка за Дневна Соба Дома Декорација Кат Светлина (Боја на каросеријата

Тенок и не заземаат простор, лесно да се инсталира и лесно да се движите.тоа се многу погодни за читање с�

DEN 1185.60

ZJZTD Подот Светилка Нордиските Ковано Железо Подот Светилка Дневна Соба Студија Спалната соба Едноставна Подот

Материјал : висококрај атмосфера на дискот база моменти на вашиот вкус на животот.Моќност : 3 W (inclusive) 40 W (i

DEN 1588.80

Бохемски Декоративни Ламби, Поларна Ѕвезда Подот Светилка со USB Полнењето, Шупливи Геометриски Ретро Кат Декоративни

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 548.16

Кат Светилка за Модерната Мода Лили Кафе на Маса, на Подот светилка Практични Дневна Соба и Спалната соба Едноставна

Лесно да го инсталирате, нема да се олабави, по инсталацијата, и тоа може да се премести лесно.Тоа може да

DEN 10679.76

Тифани Бронзена Боја База на Подот Светилка 16- Тифани Европски Стил Високо-Одделение Сина Барок Папагал Стакло

На абажур е направен од вистински калај spliced обоени стакло, и на база на смола е опремен со бронза металн�

DEN 2260.80