• Новак
Ретро Лесна од 50-тите и 60-тите Лесна Апстракт Гроздобер во Положба Светилка со Полици Flaxen Ткаенина Сенка Подот Светилка Високи светилка Агол Ноќни Ламба за Дневна С

Ретро Лесна од 50-тите и 60-тите Лесна Апстракт Гроздобер во Положба Светилка со Полици Flaxen Ткаенина Сенка

DEN 3119.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ова е совршена комбинација на ноќни табела, табела светилка.Се снабдува со инсталирање алатки,тоа не презема многу време за да се изгради, совршен за DIY љубовници. 【Чување & Display】На едноставен и елегантен модерен светилка ви држи организирана со три полици за вашиот мобилен телефон, далечински контроли, вазни, растенија, или книги - совршен во секој агол на собата. 【Smart сијалица】подот светилка е опремен со smart сијалица, кои може да бидат контролирани од далечина, кои можат да го контролираат температура на бојата и осветлувањето, подобро да ја заштитите очите, така што тоа може да се користи во секоја соба и повод, и исто така има функција на времето на исклучување, што ќе ви овозможи да го исклучите светлото во планираниот начин.Донесе естетски функционалност на вашиот студија, гостинската соба, den, dorm соба, foyer, или каде што треба топла светлина и shelving. 【Минималистички Дизајн и Разноврсна Стил】Топла светлина да се создаде топла соба атмосфера.СОВРШЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ ВО СПАЛНА ИЛИ ВО ДНЕВНА СОБА КАКО СВЕТИЛКА ПУБЛИКАЦИИ. 【Мека Светлина Атмосфера】Оваа полица подот светилка е опремен со високо квалитетна ткаенина сенката што се отвара нагоре, дозволувајќи им на светлина да биде тивко се пренесуваат на трети лица наоколу, за употреба во текот на ноќта за да ги заштитите вашите очи.JITHCG полица подот светилка е подобрена во изработка и поедноставен чекорите за инсталација, совршен за DIY љубовници.Додадете инстант стил на било спалната соба или дневна соба со ставање на овој кат светилка во вашата спална соба, дневна соба, канцеларија или дома.JITHCG - Светлината на Светот, Топло Вашиот Heart Storage Полици Мерки : L : 10.x H : 63 во, Материјал е лесен и удобен за да се движат.Тоа го покажува елеганција и едноставност на класичните Азиски стил кој лесно може да се координирани во било која современа соба дизајн. 【Лесно да се Соберат и да се Движат】Производ Големина е 10.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тифани Подот Светилка 16- Тифани Европски Стил Високо-Одделение Грозје Цвет Подот Светилка Чист Бакар Вертикална

Се обрне внимание на сликите ги покажуваат различни статус ( on и off ).2 кг Бруто тежина : 12.Ако не можете да �

DEN 1336.80

Кат Светилка LED Луксузни Пердув Подот светилка за Дневна Соба Дома Декорација Кат Светлина (Боја на каросеријата

Тенок и не заземаат простор, лесно да се инсталира и лесно да се движите.тоа се многу погодни за читање с�

DEN 1185.60

Тифани Бронзена Боја База на Подот Светилка 16- Тифани Европски Стил Високо-Одделение Сина Барок Папагал Стакло

На абажур е направен од вистински калај spliced обоени стакло, и на база на смола е опремен со бронза металн�

DEN 2260.80