• Новак
RAJYQODIS Подот Светилка, Стои Светилка со Бесење Метал Светилка Сенка, Прилагодлив Светилка Носителот Дизајн, Кат Светлина Одговара на Современ Дом и Farmhouse Селски Осве

RAJYQODIS Подот Светилка, Стои Светилка со Бесење Метал Светилка Сенка, Прилагодлив Светилка Носителот Дизајн,

DEN 1576.80

Достапност
Достапно за нарачка

★★Уникатен дизајн, лесно да се match The е прекрасен подот светилка заврши Со тоа е уникатен дизајн, ова стои светилка карактеристики како импресивен до секоја соба .SAFE & STUEDY Високи Пол Светилка Независно овластен да ги исполни сите стандарди за квалитет, безбедност, стабилност, елиминирање на ризикот за случајна повреда или пожар хазард во домови со млади деца. Имаме многу слични популарни производи, ве молиме кликнете нашата продавница и ние ќе се покаже подобро да се работи.Ова е вовед во нашите производи.★★Погодни за повеќе scenarios Vintage подот светилка може да се користи како за вашата куќа декорација.УДОБНО ТОПЛА СВЕТЛИНА Овој кат светлина дава исклучи топла, мека осветлување што ќе се создаде пријатна, удобно, добро осветлена простор за било каде во вашиот дом или канцеларија што го прави пријатели и семејство ќе се чувствуваат како дома со овој удобен осветлување.За нашите производи : ве Молиме погледнете тука.↓↓↓▲▲▲▲↓↓↓.(Ве молиме имајте предвид дека, на сијалицата не е, вклучувајќи).ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ подот светилка е интегриран со висок квалитет на метал абажур и база, траен, трајни и естетски .Декоративен стил : класичен, Европски антички, рустикален стил✔ Совети : 1.СТАНДАРД E27 СВЕТИЛКА НОСИТЕЛОТ Нашата стои светилка донесува со стандардни E27 светилка сопственикот, висока безбедност и долг животен век.Спецификација : Абажур Материјал : metal Lamp тело материјал : metal Table материјал : wooden Base материјал : marble Color : black Voltage : 111 V~240 VApplicable простор : 10-15m2 Light извор : E27 светилка holder Switch метод : Нога switch Light светилки вклучуваат : Не included Applicable wattage : 11 W-15 WSuitable Извор на Светлина : Блескаво/LED/Енергија-Заштеда на lamp Applications : спална соба, студија, дневна соба, итн.ВГРАДЕН-ВО ФАХ МАСА дневната соба светилка има дрвна маса за лесно складирање на предмети.Видите вистинските производ.нив ги користат за спална соба, дневна соба, читање студија, салон, девојки соба, детска соба, кујна, колеџ ученичкиот дом, канцеларија, хотел и др.

Спецификацијата

Lampshade Material :
metal
Lamp body material:
metal
Table material :
wooden
Base material :
marble
Color :
black
Voltage:
111V~240V
Applicable space:
10-15m2
Light source:
E27 lamp holder
Switch method:
Foot switch
Light bulbs include:
Not included
Applicable wattage:
11W-15W
Suitable Light Source:
Incandescent/LED/Energy-Saving lamp
Applications:
bedroom, study, living room, etc.
Decorative style:
classic, European antique, rustic style
✔ Tips:
1. Regarding color difference:
Due to factors such as ambient light as well as display, the color of the picture may be slightly different from the actual color. See the actual product.
2. About size:
manual measurement and product size may have some errors, the general error is 1-3cm, which is normal, please refer to the actual object
3. We have a lot of similar popular products, please click our store and we will show better works. :

Со стоката дадена додека купуваат

Кат Светилка за Модерната Мода Лили Кафе на Маса, на Подот светилка Практични Дневна Соба и Спалната соба Едноставна

Лесно да го инсталирате, нема да се олабави, по инсталацијата, и тоа може да се премести лесно.Тоа може да

DEN 10679.76

Кат светилка Ретро Дневна Соба Европски Стил на Подот светилка, Кат светилка за во Дневна Соба Топло Класичната

Окоfriendly LED панел : уживајте во униформа Треперење бесплатно светлосен зрак кој нема да замор твоите очи,

DEN 1065.60

Бохемски Декоративни Ламби, Поларна Ѕвезда Подот Светилка со USB Полнењето, Шупливи Геометриски Ретро Кат Декоративни

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 548.16

Кат Светилка Индустриски Подот Светилка,LED Подот Светилка Едноставна Стои Светилка Со Стакло Сенка, Минималистички

Дали читаат книги во регулируема облегалка, или да работи на биро, модерниот подот светилка лесно се вкл

DEN 2303.76

Hykolity Традиционалните Замав Рака на Подот Светилка, Класична Светилка со Проширување на Арм, Мека Овес Светилка

Овој кат светилка има класичен дизајн и совршено се вклопува во секоја соба од современите со традицион

DEN 959.76

wvo Дневна Соба Кат Светилка Модерен Минималистички Креативна Личност Студија Предводена Големи Подот Светилка

Да се направи уникатен и стилски мебел литературен светлина дома декорирање идеи, топла и пријатна атмо

DEN 1408.80

Тифани Бронзена Боја База на Подот Светилка 16- Тифани Европски Стил Високо-Одделение Сина Барок Папагал Стакло

На абажур е направен од вистински калај spliced обоени стакло, и на база на смола е опремен со бронза металн�

DEN 2260.80