• Новак
Лајт Извор Валери Хром Метал 3-Светло Лак Светилка

Лајт Извор Валери Хром Метал 3-Светло Лак Светилка

DEN 1339.20

Достапност
Достапно за нарачка

Вкупно : 86" висока.Круг база е 15" широк.Сенка е 8" висок x 5 1/2" широк.Од долниот база за сенка дното е 78". 36" лак век.Тежи 49 кг.Користи три максимум 40 вати стандардни светилки база (не е вклучен). 3-начин ротари вклучите пол.Модерна три-светло метал лак подот светилка од Valerie колекција од Лајт Извор.Хром финиш над метална конструкција.Метал сенка.Ќе ви се допаднат како оваа gleaming метал три-светло лак подот светилка од Sailee колекција од Лајт Извор додава динамична атмосфера во вашиот дом.Изградени со пенливи хром финиш над метална конструкција, оваа светилка вклучува три alluring тапан метални нијанси и три-начин ротари вклучите пол.Тоа е совршено светилка за еден модерен дом со допири на глам.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Hykolity Традиционалните Замав Рака на Подот Светилка, Класична Светилка со Проширување на Арм, Мека Овес Светилка

Овој кат светилка има класичен дизајн и совршено се вклопува во секоја соба од современите со традицион

DEN 959.76

SMLJLQ Стандард Подот Светилка на Лофт Ковано Железо Виткање Дизајн Осветлување за Спалната соба/Дневна Соба/Студија

●Извор на светлина тип : E27 (не се вклучени);Број на извори на светлина : 1;Материјал : ковано железо;Големи

DEN 2115.36

ZJZTD Подот Светилка Нордиските Ковано Железо Подот Светилка Дневна Соба Студија Спалната соба Едноставна Подот

Материјал : висококрај атмосфера на дискот база моменти на вашиот вкус на животот.Моќност : 3 W (inclusive) 40 W (i

DEN 1588.80

Тифани Подот Светилка 16- Тифани Европски Стил Високо-Одделение Грозје Цвет Подот Светилка Чист Бакар Вертикална

Се обрне внимание на сликите ги покажуваат различни статус ( on и off ).2 кг Бруто тежина : 12.Ако не можете да

DEN 1336.80

wvo Дневна Соба Кат Светилка Модерен Минималистички Креативна Личност Студија Предводена Големи Подот Светилка

Да се направи уникатен и стилски мебел литературен светлина дома декорирање идеи, топла и пријатна атмо

DEN 1408.80