• Новак
Агол Подот Светилка со Полици Гроздобер црвено италијански автомобил Стар Селективна Боја Црна и Бела Италија Град 3-Нивоа LED Стои Висок Светилка со 3 Боја Температ?

Агол Подот Светилка со Полици Гроздобер црвено италијански автомобил Стар Селективна Боја Црна и Бела Италија

DEN 3119.76

Достапност
Достапно за нарачка

Нашата единствена далечински управувач подот светилка.Инструкции за инсталација се вклучени во производот, кои се лесно да се разбере.Исто така можете далечински да ја менувате светлината, па вие не мора да се дојде до контрола на избор на извор на светлина што сакате.На противтежа е додадена на дното за да се направи производ стабилни.Енергија-заштеда на енергија и удобен, мали дизајн повеќе внимателен.Можете од далечина може да го контролираат три бои на светлината (топли, бели, неутрална).Тоа не само што може да ги красат вашиот мал простор, но исто така ви даде мека светлина, и да ги ставите вашиот омилен мали објекти, три во еден.Прилагодливи три температура на бојата и осветлувањето, можат да се прилагодат на различни сцени како што се читање, спиење потреби.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Квалитетот избор на материјали и хуманизирано структура : табела светилка, се состои од орев рамка и лен сенка.Ние нудиме различни модели, погоден за повеќе домови и места.Висок подот светилка со полица е совршен кревет, маса придружник.Како високи самостојна подот светилка, таа ги комбинира модерните, гроздобер, минималистички, Јапонски и други стилови на декоративни ефекти, што може подобро ќе се одрази на вашиот вкус. да може да се стави во еден мал простор агол.Опремени со мулти-функционални далечински управувач : Ние придаваат мулти-функционални далечински управувач.Ако наидат на проблеми во текот на инсталацијата, ве молиме контактирајте со нас директно и ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.Производот доаѓа со упатства за инсталација и е лесно да се инсталира и може да се инсталира во 5-10 минути.Тоа може да биде ставен во дневна соба, спална соба, студија, канцеларија, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Hykolity Традиционалните Замав Рака на Подот Светилка, Класична Светилка со Проширување на Арм, Мека Овес Светилка

Овој кат светилка има класичен дизајн и совршено се вклопува во секоја соба од современите со традицион

DEN 959.76

ZJZTD Подот Светилка Нордиските Ковано Железо Подот Светилка Дневна Соба Студија Спалната соба Едноставна Подот

Материјал : висококрај атмосфера на дискот база моменти на вашиот вкус на животот.Моќност : 3 W (inclusive) 40 W (i

DEN 1588.80