• Новак
EDISHINE Dimmable Индустриски Подот Светилка, Дрво Кат светилка со 3 LED Edsion Светилки, Здрав База Стои Подот Светилка за Спална соба, Дневна Соба, Канцеларија, E26 База

EDISHINE Dimmable Индустриски Подот Светилка, Дрво Кат светилка со 3 LED Edsion Светилки, Здрав База Стои Подот

DEN 1439.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Stepless Затемнување( 0-100% )】На farmhouse подот светилка е целосно Stepless Dimmable, едноставно пресврт, а потоа може да се прилагоди на индустриски подот светилка во светлината опсег од 0 до 100% според потребите на различни сцени. 【LED Светилки Вклучени】Изграден со стандардни E26 приклучоци, Компатибилен со голем број на нормални E26 LED, CFL, блескаво и халоген светилки итн. ( Dimmable Сијалица Само ).Оваа група доаѓа со 3 E26 база светилки, 4 W( 40 W еквивалент ), 450 lumens, 3000 K (warmwhite).Овој кат светилка за дневни соби е светла и енергетски ефикасен. 【Домот купувањето секогаш е загарантирана.Мулти-главата дизајн обезбедува одлично решение за тешките осветленоста на традиционалните тела, обезбедување удобно, релаксирачки, мека осветлување за вас и вашето семејство.Без треперење или strobe, нула груби glares, не зуи, ги штити нивните видот многу добро.Ова стои светилка е 100% метал направен, во комбинација со висок квалитет на кафез сенка, тешка база, дебели држи пол и анти-селски масло бранеа заврши, направи трајни производи за долгорочна употреба.Мулти-главата дизајн обезбедува одлично решение за тешките осветленоста на традиционалните тела, обезбедување удобно, релаксирачки, мека осветлување за вас и вашето семејство.Без треперење или strobe, нула груби glares, не зуи, ги штити нивните видот многу добро.Ова стои светилка е 100% метал направен, во комбинација со висок квалитет на кафез сенка, тешка база, дебели држи пол и анти-селски масло бранеа заврши, направи трајни производи за долгорочна употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

wvo Дневна Соба Кат Светилка Модерен Минималистички Креативна Личност Студија Предводена Големи Подот Светилка

Да се направи уникатен и стилски мебел литературен светлина дома декорирање идеи, топла и пријатна атмо

DEN 1408.80

Кат Светилка за Модерната Мода Лили Кафе на Маса, на Подот светилка Практични Дневна Соба и Спалната соба Едноставна

Лесно да го инсталирате, нема да се олабави, по инсталацијата, и тоа може да се премести лесно.Тоа може да

DEN 10679.76

Издржливи Подот Светилка Подот Светилка Подот Светилка Дневна Соба И Спалната Соба Ноќни Ламби Модерна Едноставна

● Дизајн инспирација : совршена комбинација на технологијата и уметноста и модата, совршен соба декора

DEN 2013.60

Hykolity Традиционалните Замав Рака на Подот Светилка, Класична Светилка со Проширување на Арм, Мека Овес Светилка

Овој кат светилка има класичен дизајн и совршено се вклопува во секоја соба од современите со традицион

DEN 959.76

ZJZTD Подот Светилка Нордиските Ковано Железо Подот Светилка Дневна Соба Студија Спалната соба Едноставна Подот

Материјал : висококрај атмосфера на дискот база моменти на вашиот вкус на животот.Моќност : 3 W (inclusive) 40 W (i

DEN 1588.80