• Новак
Adesso Дома 5120-01 Преодни Две Светлината Подот Светилка од Метропола Колекција Заврши, Црн Никел

Adesso Дома 5120-01 Преодни Две Светлината Подот Светилка од Метропола Колекција Заврши, Црн Никел

DEN 2879.76

Достапност
Достапно за нарачка

На Adesso патентиран 300-Вати Двоен Приклучок овозможува изградба на две crisscrossed приклучоци, секој holding on/off 150 Вати блескаво или LED светилки со кој се предвидува околу 3 пати повеќе светлина отколку типичен torchiere.Модерен Дизајн : Подигнете вашиот дом décor со модерен шик осветлување тела од Adesso.Обезбеди ефикасен амбиентниот осветлување за цела соба во тенок пакет.Овие torchieres имаат црна мозок и се паметни штекер компатибилни.Опис на производот Метропола Подот Светилка е елегантен, современ стил со драматична црн никел заврши и елегантен матирано стакло сад сенка.Нашиот широк спектар на осветлување опции се сигурни да се донесе на совршен стил и амбиент во вашиот дом.Зема 2x150 Вати, Висок/низок приклучок за префрлување.На Adesso патентиран 300-Вати Двоен Приклучок овозможува изградба на две crisscrossed приклучоци, секој holding on/off 150 Вати блескаво или LED светилки со кој се предвидува околу 3 пати повеќе светлина отколку типичен torchiere.Светилки не се вклучени. 10" База се појавува да биде лебди над подот како тоа седи на врвот на 8" пондерирана sib-база Со елегантни и минималистички дизајн, Adesso 300 Вати Torchieres уживаат во едноставноста.Пол tapers од 1,5" да .Од Производителот Оваа деко инспирирани од 300 Вати подот светилка има матирано стакло сад сенка која тече од fluted метал штекер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

wvo Дневна Соба Кат Светилка Модерен Минималистички Креативна Личност Студија Предводена Големи Подот Светилка

Да се направи уникатен и стилски мебел литературен светлина дома декорирање идеи, топла и пријатна атмо

DEN 1408.80

Тифани Подот Светилка 16- Тифани Европски Стил Високо-Одделение Грозје Цвет Подот Светилка Чист Бакар Вертикална

Се обрне внимание на сликите ги покажуваат различни статус ( on и off ).2 кг Бруто тежина : 12.Ако не можете да �

DEN 1336.80

SMLJLQ Стандард Подот Светилка на Лофт Ковано Железо Виткање Дизајн Осветлување за Спалната соба/Дневна Соба/Студија

●Извор на светлина тип : E27 (не се вклучени);Број на извори на светлина : 1;Материјал : ковано железо;Големи

DEN 2115.36

Агол Подот Светилка со Полици Гроздобер црвено италијански автомобил Стар Селективна Боја Црна и Бела Италија

Нашата единствена далечински управувач подот светилка.Инструкции за инсталација се вклучени во произв

DEN 3119.76

Издржливи Подот Светилка Подот Светилка Подот Светилка Дневна Соба И Спалната Соба Ноќни Ламби Модерна Едноставна

● Дизајн инспирација : совршена комбинација на технологијата и уметноста и модата, совршен соба декора�

DEN 2013.60