• Новак
Westbury Традиционалните Замав Рака на Подот Светилка Прилагодлива Висина Од 70 Високи Антички Месинг Кутија Pleated Крем Лен Ткаенини Тапан Сенка Оркестарот за Дневна Со?

Westbury Традиционалните Замав Рака на Подот Светилка Прилагодлива Висина Од 70 Високи Антички Месинг Кутија

DEN 4679.52

Достапност
Достапно за нарачка

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 62" 70" прилагодлива висина.База е 9 1/2" плоштад.Максимална рака продолжување на 13".Тапан сенка е 7" во склопот на врвот x 14" низ дното x 11" висока.Користи еден максимум 100 вати стандард-медиум база сијалица (не се вклучени).On-off приклучок за префрлување.Прилагодлива висина на подот светилка.Вие исто така може да се прилагоди на позицијата на врвот светлина со замав рака функција.Прекрасен дизајн за употреба веднаш до читањето на стол или на троседот.Од 360 Осветлување бренд.Античкиот месинг заврши база, пол, и замав на раката.Кутија pleated creme лен светилка сенка. 62" 70" прилагодлива висина.База е 9 1/2" плоштад.Максимална рака продолжување на 13".Тапан сенка е 7" во склопот на врвот x 14" низ дното x 11" висока.Користи еден максимум 100 вати стандард-медиум база сијалица (не се вклучени).On-off приклучок за префрлување.Прилагодлива висина на подот светилка.Вие исто така може да се прилагоди на позицијата на врвот светлина со замав рака функција.Прекрасен дизајн за употреба веднаш до читањето на стол или на троседот.Од 360 Осветлување бренд.Античкиот месинг заврши база, пол, и замав на раката.Кутија pleated creme лен светилка сенка.Блескаво, LED, халоген, или CFL светлина, крушка.A19 форма; стандард-медиум база.Dimmable со компатибилен нежните и светилки, се продава одделно.Шик прилог на широк спектар на оркестарот стилови, овој преоден подот светилка доаѓа во класичен антички месинг заврши.Неговиот тенок профил и основната дизајн нуди лесно прилагодливи замав на раката и висина за оптимална удобност.Украсена со своите creme лен светилка сенка, оваа современа подот светилка е сигурен да го дополни соба.Да се создаде добредојде на воздухот во вашиот дом со топол светлината на овој преоден подот светилка, кој во creme лен светилка сенка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

SMLJLQ Стандард Подот Светилка на Лофт Ковано Железо Виткање Дизајн Осветлување за Спалната соба/Дневна Соба/Студија

●Извор на светлина тип : E27 (не се вклучени);Број на извори на светлина : 1;Материјал : ковано железо;Големи

DEN 2115.36

Тифани Подот Светилка 16- Тифани Европски Стил Високо-Одделение Грозје Цвет Подот Светилка Чист Бакар Вертикална

Се обрне внимание на сликите ги покажуваат различни статус ( on и off ).2 кг Бруто тежина : 12.Ако не можете да

DEN 1336.80

wvo Дневна Соба Кат Светилка Модерен Минималистички Креативна Личност Студија Предводена Големи Подот Светилка

Да се направи уникатен и стилски мебел литературен светлина дома декорирање идеи, топла и пријатна атмо

DEN 1408.80