• Новак
Ivy Тера е Моќ Спакувани Комбо Стојат и Фармацевт

Ivy Тера е Моќ Спакувани Комбо Стојат и Фармацевт

DEN 900.00

Достапност
Достапно за нарачка

Димензии : Висина 5.16 ft 62 во 1575 mm Ширина 1 ft 12 во 300 mm Длабочина 1 ft 12 во 300 mm.Материјал : Лесна Челик Тежина : 8.40 Килограми.Крај : Боени.Содржина : 1 КОЛИЧИНА – Фармацевт Панел Со Капе Фах 1 КОЛИЧИНА Метал База 1 КОЛИЧИНА Метал Цевка 1 SET - Акрил Панел (2 парчиња) на Сите Хардверски Упатството.ПРОИЗВОД DOSENT ВКЛУЧУВААТ АВТОМАТСКИ ФАРМАЦЕВТ & САНАЦИЈА ТЕЧНИ/ГЕЛ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат