• Новак
CABB Индустриски Фан - Кат Фан Индустриски Висока Брзина Осцилирачки Пиедестал Фан,Стојат Фан Високо-Моќ Електричен Вентилатор за Фабрика Работилница Склад Фарма 220V

CABB Индустриски Фан - Кат Фан Индустриски Висока Брзина Осцилирачки Пиедестал Фан,Стојат Фан Високо-Моќ Електричен

DEN 10298.16

Достапност
Достапно за нарачка

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Индустриски фан : три-брзо прилагодливи, широк агол снабдување воздух,Вертикална фан, лесно да го инсталирате, заштеда на простор.Згусне шифрирање : safety net маска, 2mm дијаметар крупни нето густина 8.9 мм, безбедност заштита.Карактеристики : Моќен 160 W /200 W /260 W фан,3-сечилото висок проток на воздух, дизајн, индустриски фан со повлече на кабелот прекинувач,60° прилагодливи функцијата за навалување на столбот.Способни да се движат над 5000m3 на воздухот, секој час, нуди импресивни перформанси ладење, што ви дава повеќе за вашите пари.Повеќе за употреба : подот фан е направен од железо и chrome, е издржлив и не е лесно да ' рѓа,Многу погодна за дневни соби, канцеларии, фитнес простории, магацини или работилници.Висока брзина фан погодна за движење на огромни количини на воздух.Карактеристики три-брзина прилагодувања за избор на струење, висина прилагодливи стојат, поместување на ножот лулка и осцилација.Целосно чувано ножеви со голем дијаметар база за безбедност и додаде стабилност.Погоден за индустриски, комерцијални, земјоделски, работилница и изложбен салон апликации.Име на производ : Индустриски Ѕид Фан Боја : Зелена Фан тип : моќниот вентилатор, Вентилатор, ножот материјал : алуминиум лист Опрема позиција : 3 Напојување : 3m кабелот за напојување Оценет напон : 220 V Номинална фреквенција : 50 HZ Моќ : 160w/200w/260w Брзина : 1350/ Применливи околина : дома, индустрија, трговија, магацин Тресење главата начин : тресење главата лево и десно Бучава : повеќе од 70db Големина : 55*135cm,Фан сечилото дијаметар : 50cm 68*140cm,Фан сечилото дијаметар : 65cm 78*145cm,Фан сечилото дијаметар : 75см Пакување : 1*Индустриски фан.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CABB Индустриски Електрична Фан - Индустриски Фан Висока Брзина Кат Фан 3 Брзина Осцилација Високи Кат Вентилаторот

Име на производ : Подигање на подот фан Боја : Црна Применливи околина : дома, индустрија, трговија, магац�

DEN 2018.40

Сончево Фанови Висока-Брзината Индустриски 3-Брзина на Осцилирачки Црн Ѕид Фан со Алуминиумска Ножеви и Прилагодливи

3 вида на брзина на ветрот, кул и слободни, погоден за секого 3 парчиња алуминиумска bladesfor избалансирани д

DEN 806.40