• Новак
30 Мл Делукс QuikMelt Topper Комплет со Прирабница Crucible Накит Одлуки Печка Метал Печката Алатки

30 Мл Делукс QuikMelt Topper Комплет со Прирабница Crucible Накит Одлуки Печка Метал Печката Алатки

DEN 1438.80

Достапност
Достапно за нарачка

Вклучува : 30 унца страната плус појавување 30 унца crucible.Вклучува 30 унца прирабница и појавување на 30 унца crucible. 30 Мл Crucible Детали : Капацитет : 30 Троја Унци (злато); други материјали количини ќе се разликуваат.Надворешноста : Топ Страната Дијаметар : 2.25".Дното Дијаметар : 1.75".Висина : 3.5".Мвр : Внатрешен Дијаметар : 1.35".Внатрешна Длабочина : 3".Ве молиме контактирајте не со било какви прашања.Ви благодариме за гледа!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат