• Новак
1,000 Пакет Пластични Жилети

1,000 Пакет Пластични Жилети

DEN 3119.76

Достапност
Достапно за нарачка

Сега можете безбедно да ја отстраните налепници од пластика-обложена правец на штитови со од ризик од гребење или сечење на шофершајбната.Изработени од полипропилен, овие ножеви се исто така се идеални за стружење многу други површини во автомобилската, индустриски и домашни апликации.Користење со алатка A136261,000 По Пакет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат