• Новак
MEILUGANG Мажите Електрични Жилет Додатоци 3pcs Хлапак жилети Глави Замена HQ8 HQ6075 HQ7120 PT735 PT860 PT880 PT870 AT890 8895XL 8894XL 8892XL Одговара за Филипс (Боја : Двоен Нож)

MEILUGANG Мажите Електрични Жилет Додатоци 3pcs Хлапак жилети Глави Замена HQ8 HQ6075 HQ7120 PT735 PT860 PT880

DEN 264.00

Достапност
Достапно за нарачка

- Име на производ : Хлапак главата замена (Машина + Чешел). - Без пакет. - Лесно да се инсталира. - Чистење на жилет пред да ја инсталирате. - Ве молиме бидете сигурни дека и вашите жилет модел.БЕЛЕШКА : Постојат два вида на производи : еден нож и двоен нож.Двоен нож е повеќе поостри од еден нож, и ефектот на бричење е подобар Опис : Нови, Без Пакет. - Компатибилен со HQ8 HQ6075 HQ7340 PT710 AT750 8880 XL итн.Овие универзални Глави се компатибилна со следниве хлапак премногу Одговара За Philips : HQ8445 HQ8825 HQ8830 HQ8845 HQ8850 HQ8865 HQ8870 HQ8875 HQ8880 HQ8885 HQ8894 HQ8890 HQ5705 HQ5710 HQ5715 HQ6075 HQ6090 HQ6095 HQ6070 HQ6076 HQ6073 HQ7100 HQ7120 HQ7140 HQ7160 HQ7180 HQ7200 HQ7290 HQ7240 HQ7260 HQ7320 HQ7340 HQ7350 HQ7360 HQ7380 HQ7390 HQ7310 PT710,PT715, PT720, PT725, PT730, PT735, PT860, PT880 PT870 AT750, AT751, AT890, AT891 7183 XL, 7180 XL, 7145 XL, 7140 XL, 7120 XL, 7115 X, 7110 X, 7260 XL, 7250 XL, 7240 XL, 7310 XL, 7315 XL, 7325 XL, 7340 XL, 7345 XL, 7350 XL, 7360 XL, 7380 XL, 7800 XL 8895 XL, 8894 XL, 8892 XL, 8890 XL, 8881 XL, 8880 XL, 8867 XL, 8865 XL, 8845 XL, 8831 XL, 8825 XL Пакет : 3 x Хлапак Главата (Чешел + Машина) без пакет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат