• Новак
Големи не 'Рѓосувачки Челик Автоклав, Фах, Стоматолошки Стерилизација Касета, Складирање Кутија, 19.5 x 12 x 3

Големи не 'Рѓосувачки Челик Автоклав, Фах, Стоматолошки Стерилизација Касета, Складирање Кутија, 19.5 x 12

DEN 3108.00

Достапност
Достапно за нарачка

Големи не ' рѓосувачки челик автоклав, фах, стоматолошки стерилизација касета.Изработени од нерѓосувачки челик жица-рамка на решетката, засилен со нерѓосувачки челични прачки за тешки употреба.Се користи за стерилизација или складирање.Големи димензии.Надвор димензија : 19.5" x 12" x 3".Внатре димензија : 19" x 11 1/4" x 2.5",.Безбедност за заклучување за безбедно чување.Големи не ' рѓосувачки челик автоклав, фах, стоматолошки стерилизација касета.Изработени од нерѓосувачки челик жица-рамка на решетката, засилен со нерѓосувачки челични прачки за тешки употреба.Се користи за стерилизација или складирање.Големи димензии.Надвор димензија : 19.5" x 12" x 3".Внатре димензија : 19" x 11 1/4" x 2.5", Безбедноста заклучување за безбедно чување. * Оваа фах не одговара мали autoclaves, ве молиме проверете ја големината пред да купите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат