• Новак
Travelambo Пред Џеб Минималистички Кожа Тенок Паричникот RFID Блокирање на Средна Големина

Travelambo Пред Џеб Минималистички Кожа Тенок Паричникот RFID Блокирање на Средна Големина

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Кожа.Кожа обвивка.СУПЕР МИНИМАЛИСТИЧКИ & ТЕНОК : само 0.12" дебела, големината 3.3" X 4.1" X 0.12" исклучително погодно да се врши наоколу во вашиот предниот или задниот џеб. 100% ВИСТИНСКИ КОЖА : мека и издржливи.RFID БЛОКИРАЊЕ ТЕСТИРАНИ & ОДОБРЕНИ ОД СТРАНА НА НЕЗАВИСНИ ЛАБОРАТОРИСКИ ТЕСТОВИ.Нашите паричници биле тестирани за 13.56 MHz Фреквенција во која нашите кредитни картички, дебитни картички, возачот лиценца и ID картички работат.Ве МОЛИМЕ да СЕ НАПОМЕНЕ ДЕКА сигналот на некои ID значка, access cards (пристапни кодови и хотел опременост на картички кој работи во 142 KHz, не може да биде блокирана од овој паричник.Го ПОДОБРУВА ЛИЧНА БЕЗБЕДНОСТ : Ние потпора врвот RFID технологија на блок RFID сигнали се користат по електронски пат да го скенира вашиот паричник како некој поминува незабележано.Оваа чува вашите важни информации во возачот лиценца, дебитни картички и кредитни картички од тоа да биде украден.ФУНКЦИОНАЛНОСТ : Нашата RFID паричник не само што нуди сигурност, тоа е исто така многу функционално.Таа содржи 6 картичка слотови за вас да го поставите вашите најчесто користени картички.CUSTOMER SERVICE : Ако не сте задоволни или не се задоволни на било каква причина, ве молиме контактирајте со нас во секое време.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат