• Новак
Мини Кредитна Картичка во Држачот за Жените,RFID Блокирање Тенок Тешко Картичка Случај ID Случај Патување Паричник

Мини Кредитна Картичка во Држачот за Жените,RFID Блокирање Тенок Тешко Картичка Случај ID Случај Патување Паричник

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

1x Жените Кредитна Картичка Носителот Само 2.Направени од високо квалитетни алуминиумски материјали и Еколошки пластика(ABS) од врвот на производителот.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат. Предметот Цели : Жените 4.Брави безбедно и сигурно кога не е во употреба.Со 7 хармоника Слотови,капацитет за до повеќе од 10 кредитни картички.Ви овозможува да го донесе заедно во вашата чанта, ранец, џеб или ташна. ★【Коко Роси Оригиналната Шема Дизајн】 : Современ и модерен дизајн,моделот е уникатен,ова сончоглед картичка случај е совршен додаток за облека, торби и вие нема да најдете некој кој е исто,ситни нема да исчезнат.Печати на враќање превозот етикета. Тоа ќе одржи возачка дозвола?Да тоа ќе одржи возачка дозвола и кредитни картички;. Име на производ : Жените Картичка случај / Кредитна Карта Носителот / Бизнис картичката во држачот/лична карта носителот/Мини Паричникот за Жени 2.Тешко КОМПЈУТЕР.Отпорно на гребење и анти-отпечаток. ★【Тенок Кредитна Картичка Носителот】 : хард држачот на компактна големина од 4. [Тенок Стил на Дизајн] : Каже bye-bye во големи гломазна паричник,погодност носи со ултра тенок и минималистички големина; 6.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија. ★★★Една Мини Случај, 7 картичка Слотови, Голема Безбедна куќа, а Не Само во Разубавувањето;★★★Информации за Производот 1.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба. ★【Услуга за Кредитна Картичка Носителот】 : Ние сме посветени на создавање на таписерии услуги, за било какви прашања, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис, ние ќе го реши проблемот за вас во рок од 24 часа.Одговара на различни типови на картички : id картичка, кредитна картичка, визит-карта, возачка дозвола, здравствена карти, итн.Ако вашата карта носителот не се изврши на ваше задоволство, се врати кај нас во рок од 30 ДЕНА, со доказ за купување за една кавга без наплата, размена, или замена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мини Кредитна Картичка во Држачот за Жените,RFID Блокирање Тенок Тешко Картичка Случај ID Случај Патување Паричник

Брави безбедно и сигурно кога не е во употреба Тоа ќе одржи возачка дозвола?Да тоа ќе одржи возачка дозв�

DEN 239.76

Мини Кредитна Картичка во Држачот за Жените,RFID Блокирање Тенок Тешко Картичка Случај ID Случај Патување Паричник

Предметот Цели : Жените 4 ★【Држачот на Услугата】 : Ние сме посветени на создавање на таписерии услуги, з

DEN 215.76