• Новак
Мини Кредитна Картичка во Држачот за Жените,RFID Блокирање Тенок Тешко Картичка Случај ID Случај Патување Паричник

Мини Кредитна Картичка во Држачот за Жените,RFID Блокирање Тенок Тешко Картичка Случај ID Случај Патување Паричник

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Име на производ : Жените Картичка случај / Кредитна Карта Носителот / Бизнис картичката во држачот/лична карта носителот/Мини Паричникот за Жени 2. Предметот Цели : Жените 4. ★★★Една Мини Случај, 7 картичка Слотови, Голема Безбедна куќа, а Не Само во Разубавувањето;★★★Информации за Производот 1.Ако вашата карта носителот не се изврши на ваше задоволство, се врати кај нас во рок од 180 ДЕНА со доказ за купување за една кавга без наплата, размена, или замена. ★【Мини Кредитна Картичка Организатор】 : Лесно да се отвораат и затвораат. Производ во Боја : Како на Сликата се Прикажани 3. ★【Услуга за Кредитна Картичка Носителот】 : Ние сме посветени на создавање на таписерии услуги, за било какви прашања, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис, ние ќе го реши проблемот за вас во рок од 24 часа. Тоа ќе одржи возачка дозвола?Да тоа ќе одржи возачка дозвола и кредитни картички;. ★【Безбедно и Заштитени Картичка Паричникот】 : Сина кредитна картичка во држачот може совршено да го блокираат несаканите RFID скенери,сигурна и Безбедна RFID Блокирање на сигнали и ги штити вредни лични информации.Отпорно на гребење и анти-отпечаток. Ве молиме Имајте во предвид : Додатоци САМО, Картичка не се вклучени Commen Прашања : Q1.Најдобар избор за патување,излет, запознавање, дури и да вежбате. ★【Коко Роси Оригиналната Шема Дизајн】 : Современ и модерен дизајн,моделот е уникатен,ова сончоглед картичка случај е совршен додаток за облека, торби и вие нема да најдете некој кој е исто,ситни нема да исчезнат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мини Кредитна Картичка во Држачот за Жените,RFID Блокирање Тенок Тешко Картичка Случај ID Случај Патување Паричник

1x Жените Кредитна Картичка Носителот Само 2.Направени од високо квалитетни алуминиумски материјали и Е�

DEN 239.76

Мини Кредитна Картичка во Држачот за Жените,RFID Блокирање Тенок Тешко Картичка Случај ID Случај Патување Паричник

Предметот Цели : Жените 4 ★【Држачот на Услугата】 : Ние сме посветени на создавање на таписерии услуги, з

DEN 215.76

Мини Кредитна Картичка во Држачот за Жените,RFID Блокирање Тенок Тешко Картичка Случај ID Случај Патување Паричник

Брави безбедно и сигурно кога не е во употреба Тоа ќе одржи возачка дозвола?Да тоа ќе одржи возачка дозв�

DEN 239.76