• Новак
Американската Занаети PS-005-00593 Карта на Акции 12X12 Саманта Зголеми Премиум Печатени Cardstock Магацинот

Американската Занаети PS-005-00593 Карта на Акции 12X12 Саманта Зголеми Премиум Печатени Cardstock Магацинот

DEN 444.48

Достапност
Достапно за нарачка

МОДЕРНИ ДИЗАЈНИ : Ова мека пастелни-обоена колекција на ткаеше двострано cardstock е дизајниран за да додадете елегантен допир на било хартија изработката на проектот, и ќе ви помогне да направите вашата приказна дојде на живот на страницата.РАЗНОВРСНА : Cardstock е дизајниран со мека пастелни бои палета; Дали ви треба цветни печати или да додадете текстура, оваа оџакот доби двете и повеќе.РАЗНОВРСНА : Cardstock е дизајниран со мека пастелни бои палета; Дали ви треба цветни печати или да додадете текстура, оваа оџакот доби двете и повеќе.СЕКОЈ CRAFTER СОН : Разноврсна хартија pad нуди координирани трудови во различни дизајни; Подлога вклучува 36 листови на двојно двострано печатени cardstock и 12 страници се зголеми златна фолија акценти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат